Yardım

Soru 1:Sitede oynadığımız oyunlar ücretli mi?

Hayır, sitemizdeki tüm oyunlar ücretsizdir.

Soru 2:Oyunları nasıl oynayacağım?

Oyna butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada kullanmanız gereken tuşlar ve oyunun açıklamaları yer almaktadır.

Soru 3:Oyunları bir türlü açamadım, ne yapmalıyım?

Hilelioyunu.com'da yer alan flash oyunları bilgisayarda çalıştırabilmek için flash player programının yüklenmiş olması gerekir. Bu program bilgisayarınızda yok ise buraya tıklayarak yükleyin.

Soru 4:Oyunlar çok ağır yükleniyor?

Oyunların çok yavaş yüklenmesinin sebebi bağlı olduğunuz internetin hızı ile alakalı bir durumdur. İnternetinizin hızına göre oyunların yüklenme süresi de farklı olabilir.

Soru 5:Bazı oyunlar açılmıyor, ne yapabilirim?

Sitemizdeki oyunları açmak için gereken yazılımlar zarar görmüş ya da eski olabilir. Bilgisayarınızdaki bazı ayarlarla bu sorunu çözebilirsiniz. İlk başta oyunu çalıştırmak için kullandığınız tarayıcıyı kapatın ve tekrardan açın. Sonrasında ise tarayıcınızın geçmiş bilgilerini silin. Bunları başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra hala oyun açılmıyorsa buraya tıklayarak Google Chrome tarayıcısını bilgisayarınıza kurun.

Soru 6:Oyunu sosyal ağlarda paylaşmak istiyorum, nasıl yaparım?

Oyun sayfasına yerleştirdiğimiz sosyal ağ butonlarına tıklayarak istediğiniz sitelerde oyunu paylaşabilirsiniz.

Soru 7:Yorum yaptım ama sitede görünmüyor?

Sitemizde yaptığınız yorumlar editörlerin onayından sonra yayınlanır. Küfür yada hakaret içeren yorumlar otomatik olarak silinmektedir. Bu yüzden yorum yaparken oyunlar ve diğer ziyaretçiler hakkında hakaret yapmaktan kaçının.

Soru 8:Yukarıda yazılanların dışında başka sorularım var.

Hilelioyunu.com ile ilgili sormayı düşündüğünüz soruları, istekleri ve şikayetleri iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.